Середа, 19.06.2024, 17:29
Вітаю Вас Гость

УВАГА!
Сайт
знаходиться
в стадії
наповнення
Пошук
Календар
«  Січень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 62
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Партнери сайту

funphoto.ua
Головна » 2024 » Січень » 31 » Сьома ІДЕНТИФІКАЦІЯ
09:22
Сьома ІДЕНТИФІКАЦІЯ

У 2016 році прикарпатські фотографи, а саме Народний фотоклуб «Колумб» з Тисмениці та обласна організація Національної спілки фотохудожників України, розпочали співпрацю з Жешівським фотографічним товариством. За цей час реалізовано сім фотовиставок і кілька пленерів.

Перший проект мав назву «Прикарпаття / Podkarpacie», а далі були: «Мистецтво мінімалізму», «Портрет», «Відображення та тіні», «Воскресіння», «Границі». Всі виставки почергово експонуються в жешівській галереї «Nierzeczywista», а згодом в Народному домі Тисмениці та у мистецькій локації «Підземний перехід ВАҐАБУНДО» в Івано-Франківську.

10-30 листопада вистава сьомого спільного тематичного проекту «Ідентифікація» відбулася в Жешові, а у пятницю другого лютого відбудеться відкриття у ВАҐАБУНДО. Початок о 16:00.

Анатолій ГЛЕБ – Без назви

Маряна ГЛИНСЬКА – Ідентичність 1

Юлія ГОМЕЛЯК – Ідентифікація 1

Микола КАЛИТЧУК – Видобування музики

Вадим КЛИМЕНКО – На самоті

Ростислав КОНДРАТ – Слід людини-1

Ростислав КОНДРАТ – Слід людини-2

Ольга КУКУШ – Ідентифікація

Ольга КУКУШ – Чат

Таня ПАВЛИК – Портал

Таня ПАВЛИК – Я є !

Дмитро ПЕТРИНА – Де ти ?

Олександр ПЛАКСІН – Ідентифікація 1

Іван ПОСТОЛОВСЬКИЙ - Блаженство

Іван ПОСТОЛОВСЬКИЙ – Насолода

Денис ТРОФІМОВ – Без назви

ІДЕНТИФІКАЦІЯ

Хто така людина? Як за цифрами, QR-кодами та офіційними даними визначити особливості кожної людини? Чим відрізняється людина А від людини Б? Кілька цифр, електронний підпис чи щось більше і глибше? Багато запитань у часи пандемій і воєн, коли людське буття перетворюється на набір символів і обсяг інформації, який вимірюється бітами.

«Ідентифікація» – фотопроєкт, який дає можливість дослідити свою індивідуальність та задуматися над важливістю та доцільністю свого існування, створює взаємозв’язки між попереднім поколінням, сучасниками та нащадками. Люди на фотографіях, комбінація предметів, елементів – створюють матрицю сьогодення і її взаємодії з кожним з нас. Ця взаємодія розкриває індивідуальність кожного, вказує на місце на землі та змушує нас повернутися до витоків нашого життя, відчути єднання з природою.

«Ідентифікація» – спроба фотографів з Польщі та України представити цю тематику і знайти певні спільні та відмінні аспекти місця людини у сучасному цифровому світі.

Дмитро Петрина

 

IDENTYFIKACJA

Kim jest dana osoba? Jak można za pomocą liczb, kodów QR i oficjalnych danych określić cechy każdej osoby? Czym różni się osoba A od osoby B? Kilkoma liczbami, elektronicznym podpisem czy czymś więcej, czymś głębszym? Wiele takich pytań pojawia się w czasach pandemii i wojen, gdy ludzkie istnienia zamieniają się w zbiór symboli i informacji, mierzonych bitami.

„Identyfikacja” to projekt fotograficzny, który daje możliwość zastanowienia się nad  indywidualnością, ważnością i celowością własnego istnienia, tworzy powiązania między poprzednim pokoleniem, pokoleniem współczesnym oraz przyszłymi potomkami. Ludzie na fotografii, kombinacja przedmiotów, elementów – tworzą matrycę teraźniejszości i jej interakcji z każdym z nas. Ta interakcja ujawnia naszą indywidualność, wskazuje na nasze miejsce na ziemi i zmusza nas do powrotu do korzeni, poczucia jedności z naturą.

„Identyfikacja” jest podjętą przez fotografów z Polski i Ukrainy próbą przedstawienia tego tematu i znalezienia pewnych wspólnych oraz odmiennych aspektów określających miejsce człowieka we współczesnym świecie cyfrowym.

Dmytro Petryna

Martina BIENIARZ - Bez tytułu

Ewa JEŻOWSKA – Panny na wygnaniu-2

Tomasz IWASZEK - Bez tytułu

Paweł JAKUBOWSKI - Bez tytułu

Małgorzata KORZEC - Bez tytułu

Katarzyna WARAŃSKA - Identyfikacja

Krzysztof WROŃSKIBez tytułu

Artur WYSOCKI – Identyfikacja

Переглядів: 267 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]